Płatność kartami

Nie odprawiaj swoich potencjalnych klientów z kwitkiem. Chyba, że fiskalnym.

Wykorzystaj pełnię możliwości swojego nowoczesnego kasoterminala. Nie musisz już dzierżawić urządzeń, żeby akceptować płatności kartami – iPOS duet to przecież także terminal płatniczy, który akceptuje wszystkie rodzaje kart płatniczych Visa i MasterCard - międzynarodowych organizacji płatniczych. Akceptacja kart płatniczych niesie za sobą szereg korzyści, między innymi pozwala na zwiększenie przychodów, przyspiesza obsługę oraz zmniejsza ryzyko i koszty związane z obsługą gotówki, szczególnie w naszej bezkonkurencyjnej ofercie:

VisaMasterCard

0,57%0,77%

 

Płatności na wyciągnięcie ręki

Dla każdego. W oka mgnieniu.

Każdy kasoterminal jest przygotowany do obsługi płatności kartami – tylko od Twojej decyzji zależy, kiedy zechcesz skorzystać z tej funkcjonalności. iPOS duet obsługuje nowoczesne i szybkie płatności zbliżeniowe, które są szczególnie wygodne w miejscach, gdzie ważne jest sprawne dokonywanie transakcji. Dzięki temu Twoi klienci łatwo, szybko i bezpiecznie zapłacą za wszystkie zakupy niezależnie od kwoty. Naszymi partnerami w obsłudze płatności są mBank, ITCARD oraz Planet Pay.

 

Księgowość*

Zintegrowana z kasoterminalem.

Nie zaprzątaj sobie głowy zbędnymi czynnościami, zamiast tego skup się na prowadzeniu swojego biznesu i pozwól specjalistom zająć się księgowością. Profesjonalne biuro rachunkowe poprowadzi księgi Twojej firmy bez konieczności angażowania Twojego cennego czasu – fiskalne raporty dobowe oraz zwroty produktów wykonywane w Twoich kasoterminalach teraz automatycznie zostaną przekazane do biura rachunkowego i zaksięgowane. Dla Ciebie przygotowaliśmy natomiast raport dostępny w konsoli iPOS web abyś kluczowe informacje o sytuacji firmy miał zawsze pod ręką.

*Usługa w przygotowaniu.

Peryferia

Wybierz sprzęt potrzebny w Twoim sklepie.

Czytnik kodów kreskowych

Symbol LS2208 USB

Przyspiesz rejestrowanie produktów skanując kody kreskowe za pomocą czytnika. W zestawie znajdziesz również stojak – po umieszczeniu w nim skanera odczyt kodów odbywa się bez użycia rąk pozwalając na skanowanie kodów podstawianych towarów.

Wymiary czytnika [mm]: 152 x 63 x 84

Podłączenie: USB

Zasilanie: z przewodu USB

Szuflada na gotówkę

Bezpieczenie i wygodnie przechowuj gotówkę w szufladzie. Dostęp do szuflady ma jedynie uprawniony sprzedawca podczas przyjmowania płatności – jeśli zapłata jest w gotówce, szuflada w odpowiednim momencie otworzy się automatycznie. Szuflada jest dostępna w dwóch rozmiarach.

Szuflada mała

4 zaciski na banknoty, 5 gniazd na bilon

Wymiary [mm]: 330 x 360 x 90 (+stopki 6 mm)

Szuflada duża

5 zacisków na banknoty, 9 gniazd na bilon

Wymiary [mm]: 410 x 410 x 100 (+stopki 6 mm) 

Waga

CAS SW-1 Plus

Ważenie towarów nigdy nie było prostsze. Po podłączeniu wagi do kasoterminala, produkt wymagający zważenia wystarczy położyć na szalce, a reszta zadzieje się automatycznie – za każdym razem po ustabilizowaniu pomiaru aktualna waga zostanie przesłana do kasoterminala i wyświetlona na paragonie z przeliczoną ceną. Waga jest wyposażona w duży i wyraźny wyświetlacz dla klienta i sprzedawcy oraz dodatkową plastikową szalkę.

Zakres ważenia [kg]: 2 (0,5/1g), 10 (2/5g), 40 (5/10g)

Wymiary wagi [mm]: 260 x 287 x 137

Wymiary szalki [mm]: 230 x 190

Podłączenie: RS232